Zamówienie EKOInfo Premium!
Zamówienie produktu EKOinfo Premium na okres 1 miesięcy w cenie 79,00 Zł
Proszę zapoznać się z warunkami korzystania z serwisu. Wysłanie zamówienia jest jednoznaczne z ich akceptacją.

Dziękujemy za zainteresowanie internetową bazą wiedzy EKOinfo Premium/EKOinfo PREMIUM PLUS.

Prenumerata internetowej bazy wiedzy EKOinfo Premium na okres 1 lub 12 miesięcy, EKOinfo PREMIUM PLUS na okres 12 miesięcy.

Zgodnie z warunkami zamówienia, faktura zostanie przesłana pocztą na wskazany adres. Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Wydawnictwa zaczną przysługiwać pełne prawa użytkownika, przez okres zgodny z zamówionym abonamentem.

Prenumerata może być anulowana jedynie pisemnie.

  • W przypadku abonamentu 1-miesięcznego rezygnację należy złożyć nie później niż 1 tydzień przed zakończeniem okresu subskrypcji. Inaczej subskrypcja zostanie przedłużona automatycznie na kolejny miesiąc.
  • Zaś w przypadku 12-miesięcznego okresu prenumeraty, rezygnację należy przedłożyć nie później niż 6 tygodni przed upływem dostępu. Inaczej subskrypcja zostanie przedłużona automatycznie na kolejne 12 miesięcy.

Zamawiając prenumeratę wyrażają Państwo zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz na przetwarzanie Państwa danych osobowych przez Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Bieżanowskiej, w celu realizacji Państwa zamówienia, jak również w celach marketingowych. Państwa dane są chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr133/97, poz. 883 ze zmianami). Zapewniamy klientom prawo do wglądu i zmiany swoich danych osobowych. Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS numer 29647.