Poznaj Partnerów serwisu!

Więcej o Partnerach i Specjalistach

MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Wyszukiwarka EKOinfo Pomoc - Wyszukiwanie
Dokument dostępny dla zarejestrowanych użytkowników
Do not fill this:

Przykład:

Przydomowe oczyszczalnie ścieków - rusza nabór wniosków na rok 2012

29.12.2011, , Źródło: Verlag Dashöfer

Od 2 stycznia 2012 roku można składać wnioski w ramach programu priorytetowego „Dofinansowanie przydomowych oczyszczalni ścieków oraz podłączeń budynków do zbiorczego systemu kanalizacyjnego”.

Od 2 stycznia 2012 roku można składać wnioski w ramach programu priorytetowego „Dofinansowanie przydomowych oczyszczalni ścieków oraz podłączeń budynków do zbiorczego systemu kanalizacyjnego”.

 

Program ma na celu poprawę stanu wód powierzchniowych i podziemnych poprzez zapewnienie dofinansowania przedsięwzięć mających na celu wypełnienie wymogów Dyrektywy 91/271/EWG w sprawie oczyszczania ścieków komunalnych.

 

Zgodnie z punktem 5 programu „Nabór ciągły w każdym roku do wyczerpania środków przeznaczonych na dany rok” - wnioski o dofinansowanie w ramach budżetu na rok 2012 należy składać w Kancelarii NFOŚiGW od 2 stycznia 2012 r.

 
Wsparciem finansowym objęte jest zagospodarowanie ścieków bytowo-gospodarczych powstających w gospodarstwach domowych (w tym również zarządzanych przez wspólnoty mieszkaniowe i spółdzielnie mieszkaniowe), w gospodarstwach agroturystycznych oraz w obiektach użyteczności publicznej.

 

NFOŚiGW przyjął, że w trakcie wdrażania programu dofinansowane zostanie do 90% kosztów kwalifikowanych poniesionych na realizację inwestycji. Oznacza to, że potencjalny Beneficjent musi zabezpieczyć jedynie 10% środków na przedsięwzięcie opisane we wniosku aplikacyjnym.

...
Koniec przykładu
...

Darmowy dostęp do tych dokumentów mają tylko zarejestrowani użytkownicy portalu EKOinfo Premium / EKOinfo Premium Plus

Jestem już zarejestrowany na EKOinfo Premium / EKOinfo Premium Plus:

=> Zaloguj się używając swojego osobistego hasła i nazwy użytkownika.

Nie jestem zarejestrowany:

=> Zarejestruj się i w pełni korzystaj z EKOinfo Premium:

  • co tydzień otrzymasz za darmo na swoją skrzynkę mailową branżowe newsletery, zawierające aktualne tematy, artykuły, odpowiedzi na pytania z zakresu ochrony środowiska;
  • otrzymasz natychmiastowy dostęp do treści archiwalnych, artykułów i pytań na portalu EKOinfo Premium;
  • otrzymasz dostęp do rozszerzonego archiwum postów portalu EKOinfo Premium.

Rejestracja jest darmowa i bez żadnych zobowiązań.