Poznaj Partnerów serwisu!

Więcej o Partnerach i Specjalistach

MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Wyszukiwarka EKOinfo Pomoc - Wyszukiwanie
Dokument dostępny dla zarejestrowanych użytkowników
Do not fill this:

Przykład:

Wywary gorzelnicze

Gwarancja 27.1.2003, , Źródło: Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o.

Wywar gorzelniczy jest produktem ubocznym (odpadem powstającym w gorzelniach w wyniku oddzielenia metodą destylacji spirytusu surowego z zacierów odfermentowanych). Destylację (odpęd) przeprowadza się w aparatach jednokolumnowych lub dwukolumnowych. Szacuje się, że ilość wywaru jest 12 razy większa od ilości wyprodukowanego spirytusu surowego (w przeliczeniu na spirytus stuprocentowy) i w zależności od surowców i technologii waha się dla surowców skrobiowych w zakresie 11 – 14 razy [2].

Ilość wywaru w latach 1994 – 2000 (dane szacunkowe) wahała się w zakresie 2 – 3,4 mld dm3 (ok. 2,08 mld dm3 w 2000 r.); w tym:

1)

 

wywar żytni

 

1,5 – 2,7 mld dm3 (80 %)

 

2)

 

wywar ziemniaczany

 ...
Koniec przykładu
...

Dostęp do tego dokumentu mają tylko abonenci Ekoinfo Premium Plus po zalogowaniu się poprzez podanie nazwy użytkownika i osobistego hasła.

Zamów swój abonament EKOinfo Premium i zyskaj dostęp do komentarzy prawnych oraz ponad 3000 artykułów z zakresu ochrony środowiska. Bardzo łatwa nawigacja w tej unikalnej bibliotece, zaawansowany system wyszukiwania sprawiają, że zawsze szybko odnajdziesz prawidłowe i zweryfikowane informacje.

Więcej o EKOinfo Premium

Nie znaleziono powiązanych dokumentów